בדיקת בתים לפני קניה

קניה של בית – מה שלושת המילים הללו מעלות לכם בראש? קונוטציות של תהייה, תקווה, תשלומים, הובלות… ועוד כהנה וכהנה ממלאות את המחשבה. אבל האם חשבתם על מערכת האינסטלציה שמשמשת את הבית אותו אתם עומדים לרכוש? האם ידוע לכם מה מצבה? ולא, לא כדאי לזלזל בכך. מכיוון שפעמים רצפת פרקט יפה עלולה להסתיר צנרת רקובה וישנה. כזו שלא תאפשר לכם ליהנות מהריצוף הנאה, ואף לא משימוש שגרתי ומינימלי בברזים ובמערכת המים הביתית. אתם רואים את כל מה שגלוי לעין. אין לכם יכולת לראות את הצנרת המוסתרת מתחת לרצפות ואת המערכת שבעובי הקירות. זו הסיבה בגינה חשוב לפנות אל בעלי מלאכה. הללו יבצעו עבורכם בדיקה מעמיקה של מערכת האינסטלציה הביתית.

לפני שקונים בית – פונים אל אינסטלטור!

לכן חשוב לדעת שלפני שחותמים על חוזה רכישה – מומלץ לפנות אל אינסטלטור, וזאת לצורך ביצוע בדיקת בתים לפני קניה. אינסטלטור מקצועי שיגיע לבית המדובר יבדוק את מצב מערכת האינסטלציה. הוא יבדוק את גיל הצנרת, את מצבה ואת רמת התפקוד שלה. את המסקנות שלו הוא יספר לכם – המעוניינים לרכוש את הבית. יש מקרים בהם מתברר כי הצנרת עתיקת יומין ומשומשת מאוד. צנרת כזו שמעסיקה את תושבי הבית, ומאלצת אותם לפנות באופן שגרתי כמעט לאינסטלטור… מובן שאם מדובר בצנרת כזו  – התמונה משתנה ולכן גם ההחלטה שלכם עלולה להתחלף. אתם צריכים לבחון מחדש את המצב – יש מקרים בהם יוחלט כי חובה להחליף את הצנרת. ייתכן כי המחיר שתדרשו לשלם על הבית ירד באופן ניכר, וזאת בגין השיפוץ אותו יהיה עליכם לערוך. במקרים אחרים יתכן כי יוחלט שלא כדאי לרכוש את הבית, ולהכניס את הראש הבריא שלכם למיטה החולה הזו….

תיקונים קלים וחידוש צנרות

במרבית המקרים בעת בדיקת בתים לפני קניה, יעלה האינסטלטור על תקלות מקומיות שונות, והוא ימליץ על התיקונים הנדרשים. במטרה להכין את הבית למגורים נוחים ללא תקלות שעלולות לצוץ חדשים לבקרים. כי כאשר התיקונים מבוצעים לפני שאתם נכנסים לבית, כאשר הרצפות מורמות לפני שהכנסתם את התכולה שלכם ואת הרהיטים לדירה. העבודה קלה יותר לבעל המלאכה, ואתם לא חווים את הקושי ואת המועקה הכרוכים בעבודות שכאלו. זו הסיבה בשלה כדאי להזמין אינסטלטור לצורך בדיקת בתים לפני קניה.

פונים לחברת אינסטלציה פלוס

בשביל להיות בטוחים שהבית שלכם מוכן ומזומן לקלוט אתכם, שווה לכם לפנות לחברת אינסטלציה פלוס. זו חברת אינסטלציה מתקדמת ומקצוענית ביותר, כזו שמציעה לכם שירות אדיב ומיומן של צוות אינסטלטורים מקצועי. הללו ישמחו לבוא ולהעניק לכם שירות בהתאם לצורך שלכם. לאחר הבדיקה של האינסטלטורים של אינסטלציה פלוס, תוכלו להיות רגועים בדבר איכות הצנרת ומצב מערכת המים של הדירה אותה אתם קונים. כך שאכן תוכלו להשתמש בבית וליהנות ממים בזרם ובשפע.