ביובית בהרצליה

משאית שלה מערכת שאיבת מים המתאימה למים מעורבים בפסולת נקראת ביובית. מדובר בכלי שימושי ויעיל מאוד עבור מטרות שונות ושימושים רבים בתחום האינסטלציה. הביובית בנויה בצורה זו שהיא שואבת בעזרת וואקום את המים המזוהמים מתוך בור הביוב, והיא מעבירה אותם אל מתקן טיהור מי שפכים. מתי יש צורך להזמין ביובית? באילו מקרים חשוב לפנות אל אינסטלטור לצורך ביצוע שאיבה של מי ביוב? כיצד תתבצע העבודה? אינסטלציה פלוס מבצעת עבודות של שאיבת מים בעזרת ביובית בהרצליה. ותשמח לענות לכם על הצורך שלכם.

הריח… התקלה באוויר.

כולנו נהנים ממים נקיים וזכים שזורמים בברזי הבתים שלנו. המים מסופקים לנו בנוחות רבה ובקלות מקסימלית, כזו שהסבים והסבתות שלנו לפני מספר דורות לא היו חולמים על כך… גם פינוי המים המשומשים נעשה בצורה מתקדמת ונוחה ביותר. תארו לעצמכם שהייתם אמורים לשאת דליים מצחינים עם מים משומשים הרחק מהבית…. צנרת הביוב עושה עבורנו את המלאכה ומפנה את המים הללו מהבית. את המים מזרימה מערכת הביוב אל מתקן לטיהור מי שפכים. שם עוברים המים תהליך של ניקוי. שבסופו המים מתאימים לאי אילו שימושים. כמו השקיה או צרכי תעשייה. כמובן שמים אלו אינם מגיעים שוב לברזי הבית למטרות שתייה! אך יש אזורים שונים בהם אין צנרת מתקדמת למטרת פינוי המים למתקני טיהור.

לאן מפונים המים המזוהמים?

באזורים אלו מופנים מי השפכים אל בורות ביוב. בבורות הביוב נספגים המים וחלק זורם אל הים. אמנם מדובר בפתרון בלתי אידיאלי, אך כל עוד הדברים מתנהלים כראוי – המפגע אינו מורגש בשטח. אך במקרים רבים נוצרת סתימה בבור הביוב, ואז זה ממלא את כל האוויר בסביבה. תחילה זה הריח שממלא את האוויר. כן, ריח של ביוב ושל צחנה ממלא את האזור ומורגש ביותר. בהמשך עלולים המים להציף את האזור ולהפוך למפגע אמתי. בהיות המים הללו מפגע מזהם ומזיק בהחלט.

מה עושים במקרים כאלו?

כאשר מתרחשת תקלה שכזו, ועדיף עוד קודם לכן – כשמתעורר חשד שריח הביוב עולה, ומשהו לא תקין מתחש כאן מתח לפני השטח, חשוב לפנות אל אינסטלטור. חברת אינסטלציה פלוס ערוכה לקבלת קריאות מעין אלו. היא תגיע לשטח מצוידת בכליה, ביובית בהרצליה לצורך ביצוע שאיבה של המים ופתיחת הסתימה. בעזרת כלים מקצועיים וידע רב יתבצע התיקון הנדרש. כך תחזור מערכת המים לתפקוד תקין ומי הביוב יפונו מהאזור ללא תקלות ומפגעים בסביבה.