ביובית ברמת גן

מערכת המים המשמשת אותנו נאמנה, אינה כה פשוטה כפי שהיא נראית כשהכול תקין ופועל. בשביל לספק לנו מים וזרימה בברזים, בשביל לפנות את המים המשומשים מהכיורים ומחדרי השירותים, מותקנת מערכת אינסטלציה מורכבת מתחת לפני השטח. אותה הקימו בשלבי הקמת המבנה או הבית, ומתחת לרצפות הבית שלכם, וגם בעובי של הקירות מותקנים צינורות של מים. הצינורות הללו מוליכים מים נקיים ומזרימים מי שפכין. קיימים סוגים שונים של צנרות וחלקים. המשותף לכולם – שהם נועדו לשרת אותנו נאמנה ולספק לנו נוחות מקסימלית. אך כולם גם עלולים ביום מן הימים להתקלקל…

המים המפונים מהבתים

גם בפינוי מי הביוב יש אי אילו תקלות מפעם לפעם. אך בעוד תקלות של אספקת מים גורמות לנו למבוכה ולחוסר נוחות בבית, הרי תקלה במערכת הביוב עלולה לפגוע בחיי היום יום שלנו ולגרום לנו למבוכה של ממש! כיוון שכאשר ריח נורא של ביוב מציף את החצר או את הבית, כאשר הרחוב מוצף במים מצחינים המצב לא נחמד בכלל. מה עושים במקרה כזה? אל מי פונים? למה זה בכלל קרה? מהו הגרום להצפה הזו? ואיך מסיימים אתה בהקדם האפשרי?

פונים אל אינסטלטור מקצועי – אינסטלציה פלוס לשירותכם

מצב כזה בו מי ביוב מציפים חצר או רחוב הוא מצב שמצריך לפנות אל אינסטלטור מומחה ברמת גן. הוא יגיע לאזור וראשית לכל, כמובן, יאבחן את המצב ואת הסיבה לדבר. מה קרה? מה מקור המים? מדוע הם נפוצים בסביבה, ואיך, איך מתפטרים בהקדם האפשרי מהריח הרע הזה? במרבית המקרים תופעה כזו היא תוצאה של תקלה בבור ביוב. בורות ביוב נועדו לפנות מי שפכים מאזורים מסוימים. המים מוזרמים אל הבור, שם הם אמורים להיספג בחלקם, והחלק הנותר זורם אל הים. אך כאשר מתרחשת סתימה בבור הביוב, אזי ההצפה בלתי נמנעת…. ביובית ברמת גן – זה הפתרון.

האינסטלטור חמוש בביובית לשאיבת המים

מצב של סתימה יוצר הצפה וריח רע בכל הסביבה. האינסטלטור שיגיע לשטח יהיה חמוש בביובית – משאית ולה מערכת שאיבה. ביובית ברמת גן שואבת את המים מהבור באמצעות ואקום, המים המזוהמים ממלאים את הביובית. וכך מפונה הבור. אך אין די בכך. אמנם פעמים הסתימה נגרמה כתוצאה מפסולת כמו מגבונים או תחבושות שהושלכו לאסלת השירותים. אך יש מקרים בהם יהיה צורך לבצע ניקיון של הבור ופינוי שורשים ופסולת נוספת. אינסטלציה פלוס – עבודה מושלמת לבור ביוב תקין ומתוחזק היטב. כך תמנעו את הצחנה ואת התופעות השליליות והמזהמות של הצפת מי ביוב.