ביובית בתל אביב

את הצחנה העולה מבור ביוב סתום כולנו מכירים, כולנו גם מעדיפים שלא להכניס לתוך גופנו את הריח הנורא הזה ולא לנשום אותו בכלל לתוך הריאות שלנו… אך פעמים מתרחשות תקלות שכאלו. ולנו אין ברירה כי אם להתמודד איתם בצורה הטובה ביותר. קריאה לשרברב וביובית בהקדם תסייע לפתרון הבעיה תוך פרק זמן קצר ככל האפשר. עבור אינסטלטורים אין מדובר במצב ביש, כי אם בתקלה שיש לבצע תיקון מקצועי ויעיל – בשביל להחזיר את המצב לקדמותו. וכולנו יודעים שבעלי מלאכה אוהבים לבצע את תפקידם, וזה בשבילם אתגר של ממש. לכן במקרה בו עולה ריח של ביוב, או שמור יותר – אפילו מים מצחינים מציפים את הסביבה, עלינו להזניק אותם לזירה – אינסטלטורים מקצועיים שיטפלו בתקלה ויסיימו את הסבל, הם ימגרו את הריח הרע שממלא את האזור, ויחזירו את המצב לקדמותו, ואותנו לשפיותנו.

פונים אל הטובים ביותר

חשוב לדעת בתחום האינסטלציה חשוב לפנות אל בעלי המקצוע הטובים ביותר, שכן נדרשת מיומנות מקצועית לצד יכולת טכנית טובה. חברת אינסטלציה פלוס מעמידה לרשותכם צוות מקצועי של אינסטלטורים מיומנים בתל אביב . הללו יגיעו לזירת התקלה מצוידים בכל הכלים הנדרשים לשם ביצוע התיקון. ראשית יהיה עליהם לבדוק את המצב ולאתר את מוקד התקלה. רק לאחר מכן יחליטו על צורת התיקון המתאימה ועל ביצוע המוצלח. בשביל לאבחן נכון את התקלה ישתמשו במצלמות ביוב תרמיות הללו יגלו את מקור התקלה ויכוונו את האינסטלטור במהלך ביצוע התיקון.

אינסטלטור וביובית

במקרים של תקלות בבורות ביוב, יגיע אינסטלטור למקום בביובית. ביובית בתל אביב מספקת שירות של שאיבת מי הביוב מתוך הבורות. הביובית היא משאית שלה מערכת שאיבה. במהלך העבודה שואבת הביובית את המים המצחינים בעזרת חיבור ואקום, את המים היא תוביל לאחר השאיבה אל מתקן לטיהור מי שפכים. במהלך השאיבה ירוקנו את בור הביוב ויפנו את כל המים ואת הפסולת. כמו כן יבצעו ניקוי של הבור. במקרים שונים מתגלים שורשים או מפריעים אחרים שגורמים להפרעות בספיגת המים. ביובית בתל אביב תבצע ניקיון והוצאת מפגעים מהבור, כך שהבור יוכל לשמש בצורה יעילה לצורך ספיגת מי הביוב. את המים המזוהמים מובילים למתקן טיהור. שם עוברים המים תהליך של ניקיון יסודי שמכשיר אותם לשימוש חוזר – מים אלו מתאימים לתעשייה או להשקיית שדות מסוימים. בעל מקצוע מוצלח יוכל לבצע את העבודה הזו בצורה מהירה ויסודית, ולהסתדר בנתוני שטח שונים.