הגברת לחץ מים בבית פרטי

חשוב לנו שהבית שלנו יהיה נוח, מאפשר ופרקטי. שמערכת החשמל תהיה יעילה, שהדלתות תיטרקנה היטב, וגם שמערכת המים תפעל בצורה תקינה בכל עת. כך נוכל לבצע את המשימות החשובות שלנו ללא הפרעות. מערכת המים חשובה לנו למגוון כה גדול של משימות, החל מניקיון הבית, המשך באפיה ובישול וכלה בניקיון אישי וכיבוס הבגדים… האם שמתם לב לכך שהמים משמשים אותנו למכלול כה גדול של משימות ופעולות? זו הסיבה לכך שכאשר יש ירידה בזרימת המים אזי היא מורגשת בכל תחומי החיים ופוגעת בתפקוד היומיומי שלנו. לכן מוצאים אנשים רבים את עצמם פונים אל אינסטלטורים מומחים, במטרה להגביר את זרת המים בביתם. וידיהם של האינסטלטורים מלאות עבודה. כאשר המטרה שלהם היא להביא למצב של הגברת לחץ מים בבית פרטי.

מגוון סיבות לירידה בזרם המים

יש מספר סיבות שעלולות לגרום לכך שזרם המים בברזים נמוך. ראשית זו עשויה להיות תוצאה של תכנון לקוי של מערכת האינסטלציה. וזה אומר שבשלבי התכנון של הבית לא בוצע תכנון נכון של מערכת האינסטלציה, וזו הסיבה לכך שאין זרימה מספקת של מים בברז. מצב כזה בו בבניין משותף יש בדירה אחת זרם חלש ובדירה הסמוכה זרם חזק הוא קיים. הוא אמנם בלתי רצוי, אך מקורו בתכנון לא נכון של הצנרת. סיבה נוספת היא היות הבית ממוקם בקומה גבוהה. כולנו למדנו בבית הספר היסודי על חוק כלים שלובים. המים צריכים לטפס עד לקומה חמישית ושישית. כיצד יזרמו מעלה? במקרים שונים המערכת אינה בנויה היטב, וזו הסיבה לכך שהמים לא מגיעים במלוא העוצמה גם לקומות הגבוהות. סיבה נוספת היא תוצאה של בלאי ושימוש. הצנרת שלנו לא אמורה לחיות לנצח. היא צוברת לכלוך, פסולת וגם אבנית. הפסולת הזו חונקת את הצינור ומקטינה את הנפח שלו. המים הזורמים בקושי מפלסים להם דרך. והתוצאה מורגשת בברז שלכם…

מה אפשר לעשות?

אך יש בהחלט מה לעשות בשביל לשפר את זרימת המים בברזים. ולא משנה מהי הסיבה – פתרונות קיימים. כאשר החלטתם שיש לבצע הגברת לחץ מים בבית פרטי, עליכם לפנות אל אינסטלטור מקצועי. באינסטלציה פלוס ממתינים לקריאה שלכם! צוות של אינסטלטורים מקצוענים זמינים להעניק לכם שירות מקצועי ויעיל. בשביל להגביר עבורכם את זרם המים בצורה יעילה ומהירה ככל האפשר. תוך בדיקת המצב של הצנרת שלכם ומציאת הפתרון המוצלח והטוב ביותר לבית שלכם!