החלפת צנרת מים

כל עוד מערכת המים פועלת כראוי ומשרתת אותנו נאמנה – הכול טוב ויפה. אך כאשר מתרחשת תקלה כלשהי, ומשום מה המערכת אינה פועלת היטב, אז אנחנו נדרשים לפנות אל אינסטלטור מומחה לצורך ביצוע תיקון. מערכת המים שלנו בנויה ממערכת של צינורות וחלקים שונים – הללו מאפשרים זרימה תקינה של מים לברזי הבית, וכן פינוי יעיל של מי הביוב. כאשר מתרחשת תקלה כלשהי בצנרת דיירי הבית במצוקה… אין להם יכולת להשתמש בצורה ראויה במערכת המים הביתית שלהם. ואז הם מוצאים את עצמם מול שוקת שבורה… הקריאה לאיש מקצוע היא בלתי נמנעת. באינסטלציה פלוס ממתינים לכם בעלי מלאכה מקצועיים ומיומנים, הללו ערוכים לספק לכם שירות מקצועי ויעיל ביותר.

על השירות של אינסטלציה פלוס

חברת אינסטלציה פלוס זו חברה מקצועית ומתקדמת ביותר בתחום האינסטלציה. החברה מעסיקה עשרות בעלי מלאכה. כולם מקצועניים ומיומנים ביותר. בחברתנו נעשה שימוש בידע המתקדם ביותר בתחום האינסטלציה ובכלים המשופרים ביותר. כך שכל לקוח שלנו יכול להיות בטוח שהוא מקבל שירות מעולה ומושלם כל האפשר. בעזרת כלים מתקדמים ומקצועיים מתבצע אבחון התקלה ובכלים יעילים ביותר מתבצע התיקון. הידע המקצועי לצד הכלים המתקדמים מאפשרים לנו לבצע כל תיקון בפרק זמן קצר ככל האפשר, ובצורה היעילה והטובה ביותר. לשביעות רצונם של הלקוחות הממליצים שלנו.

מתי יש צורך להחליף צנרת?

הצנרת הביתית משמשת נהדר כל עוד היא במצב ראוי. ככל שהיא מתיישנת היא צוברת נזקים שונים, לכלוך שמצטבר או אבנית שיושבת על דפנות הצינורות, מקטינים את נפח הצינור וסתימה או פיצוץ של הצינור לא רחוקים מלהגיע… במקרה של תקלה יש לפנות אל אינסטלטור מומחה לצורך אבחון התקלה. כמו בתחומים רבים, גם בתחום האינסטלציה יש חשיבות רבה לעניין אבחון התקלה. מכיוון שאבחון נכון ומדויק יפחית במידה ניכרת את העמל סביב התיקון. לכן בראשית הביקור יבצע השרברב בדיקת מצב ויאבחן את מקום התקלה. בעזרת מצלמה תרמית הוא יאתר את מוקד הבעיה. יש מקרים בהם מדובר על מקום אחד בו חלה תקלה, במקרה כזה יציע האינסטלטור החלפת צנרת מים בנקודת התקלה בלבד. אך במקרים אחרים יגלה השרברב כי הצנרת של הבית כולה ישנה מאוד, במקרה כזה לא יהיה מנוס מלבצע החלפת צנרת מים קולקטיבית לכל הבית. אמנם מדובר בהוצאה גדולה וגם בעבודה ממושכת. אך במקרים בהם צנרת המים סיימה את תפקידה – אין מנוס כי אם להחליף אותה.