זרם חלש במקלחת

זרם המים חשוב לנו מאוד. גם במטבח בעת הדחת כלים, גם בשביל למלא קערת מים במהירות – בלי שטיפות המים ימרטו לנו את הסבלנות… וגם במקלחת. אחד הסיוטים של רבים מאתנו זו מקלחת תחת זרם מים חלש. זה לא נעים ומאתגר את הסבלנות שלנו. קר בחורף ולא מרענן מספיק בקיץ – בקיצור, חייבים לעשות משהו בשביל שאפשר יהיה להתקלח בנוחות ובנעימות רבה. בשביל שהמלקחת הביתית לא תהפוך לסיוט…

למה יש זרם חלש במקלחת?

יש סיבות שונות שעלולות לגרום לכך שזרם המים במקלחת הוא חלש. זו יכולה להיות תופעה כללית בכל הבית, או תופעה מקומית במקלחת. בכל מקרה חשוב לדעת שיש מה לעשות בשביל לשנות את המצב ולשפר את זרם המים. כיצד? בשביל לענות על שאלה זו יהיה עליכם לפנות אל איש מקצוע. חברת אינסטלציה פלוס זו חברה שמתמחה במתן פתרונות אינסטלציה למגוון מצבים. וגם במקרה בו אתם סובלים מזרם חלש במקלחת, תוכלו לפנות אלינו בשביל לבצע פעולה למטרת הגברת לחץ המים.

מה עושים בעלי מקצוע?

כאשר אתם מזמינים אינסטלטור מקצועי לשם הגברת לחץ מים, הוא ראשית לכל יבדוק מהו הגורם לכך שיש לחץ נמוך של מים במקלחת. האם תמיד היה כך זרם המים, או שחלה ירידה בתקופה האחרונה? בדיקת הצנרת תעלה ממצאים שיסייעו לתכנן תיקון נכון ויעיל לצורך הגברת הזרם. יש מקרים בהם הזרם החלש הוא תוצאה של מערכת מים שאינה מתוכננת בצורה נכונה. במקרים אחרים זו תוצאה של בלאי בצנרת – צינורות שצברו פסולת או אבנית, ונעשו בגין כך לחסומים חלקית. והמים לא זורמים בשצף קצף כפי שהיינו רוצים שהם יזרמו. לאחר שאינסטלטור מקצועי יאבחן את הסיבה הוא יציע לכם דרך תיקון.

מהן אפשרויות התיקון?

יש מגוון דרכים לשפר את זרימת המים. הגברת לחץ מים תיעשה בדרך המתאימה לנתוני השטח. במקרים בהם זו תוצאה של צנרת משומשת, יהיה צורך לחדש את הצנרת או להחליף חלקים ממנה. במקרים אחרים יהיה צורך להוסיף משאבות מים שיגבירו את לחץ המים ואת הזרימה לבית. חשוב כי בעל מלאכה מיומן ומקצועי יבצע את המלאכה, וזאת בשביל למצוא את הפתרון המתאים ביותר למצב הנתון. כמו כן ביצוע העבודה תתבצע בצורה איכותית ומקצועית כאשר בעל מלאכה מיומן יבצע אותה. אך את התוצאות של העבודה תרגישו בשטח – תיהנו סוף סוף ממקלחת זורמת בעוז והרבה קצף ומים!