למה אין לי זרם מים חמים?

זרם של מים הוא נתון מינימלי המאפשר שימושים שונים בבית. החל מהדחת כלים ומילוי ספל מים. וכלה במקלחת. זרם חלש מעמיד אותנו במבחן של סבלנות, ולא פעם אנו עלולים למצוא את עצמנו מסתפקים בכמות קטנה יותר של מים, בשל משך הזמן בו המים מטפטפים לאיטם אל תוך הספל. כשמדובר במקלחת המצב חמור הרבה יותר. שם זה כבר לא קשור רק לעניין של סבלנות. כי אם להרגשה של האדם בעת המקלחת. כשהמים מזרזפים אט אט, במקום פרץ של מים חמימים ונעימים – זה יכולה להיות מצוקה של ממש. והמקלחת הופכת להיות משימה בלתי אהובה. ובצדק.

למה זה קורה?

כאשר יש ירידה בזרם המים בברזים, זה סימן לתקלה כלשהי בצנרת הביתית. כאשר בכל מקרה יש צורך לפנות לבעל מלאכה בשביל לבדוק מהו הגורם ומהי הסיבה לירידה בזרם המים. בכל מקרה זו יכולה להיות סיבה אחרת שגורמת לדבר. כאשר מי הברז הקרים זורמים בשצף קצף, ובעיית הזרם היא רק במים החמים, אות הוא לכך שמדובר בבעיה הקשורה לדוד השמש. במקרים רבים יתברר כי הצנרת המובילה את המים מהדוד אל הברזים בבית ישנה או מקולקלת. וזה הגורם לירידה בזרם המים. אך אם הירידה היא גם בזרם המים הקרים – מדובר בבעיה אחרת. בכל מקרה לגופו יש לאתר את הבעיה ולהציע דרך תיקון נכונה ומתאימה למקרה הנתון.

פונים אל בעל מלאכה מקצועי

בשביל לבצע תיקון מקצועי ויעיל, בשביל לתקן את הצנרת ולהביא לתוצאה המיוחלת של זרם מים חזק ומהיר, יש לפנות אל בעל מלאכה מקצועי ומיומן. אינסטלציה פלוס – חברת אינסטלציה בעלת מוניטין מציעה שירות של אינסטלטורים בפריסה ארצית ובכל זמן שתצטרכו. כאשר אתם פונים אלינו, אתם יכולים להיות בטוחים שתוך זמן קצר ביותר יופיע אליכם בעל מלאכה אמין ומקצועי, לצורך ביצוע העבודה. בכל מקרה של תקלה יגיע בעל המלאכה מצויד בכלים מקצועיים ומתקדמים בשביל לבצע את העבודה בצורה הטובה והנכונה ביותר, תוך שעושים שימוש בכל הפיתוחים הטכנולוגיים האחרונים בשביל לבצע את העבודה הכי טוב שרק אפשר.

איתור מדויק ותיקון הולם

בשלב הראשון יבצע האינסטלטור איתור של התקלה – הוא יאבחן את המצב לאשורו. רק לאחר שברור לו מהו הגורם לתקלה ומהי התשובה לשאלה – למה אין לי זרם מים חמים, הוא יוכל לתכנן את המהלכים הבאים. להציע לכם דרך תיקון ולבצע אותו בצורה מוצלחת ועמידה לאורך זמן!